Wsparcie osób z Ukrainy przebywających obecnie w Polsce

Kursy językowe

Prowadzimy zajęcia stacjonarne i online z języka polskiego dla osób z Ukrainy przebywających obecnie na terenie Polski. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dla dzieci i dorosłych. Sale lekcyjne zlokalizowane są na Warszawskiej Woli oraz na Marymoncie, a lekcje online prowadzimy na platformie Classroom i udostępniamy również na naszym kanale YouTube.

Aktywizacja zawodowa

Realizujemy program aktywizacji zawodowej osób, które znalazły się w trudnej sytuacji. Przygotowaliśmy bazę ofert pracy, pomagamy napisać CV oraz listy motywacyjne, prowadzimy szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy, organizujemy targ rękodzieła, osoby wykonujące wolny zawód wyposażamy w niezbędny sprzęt, aby ułatwić start.

Pomoc psychologiczna

Bariera językowa, nowe miejsce, trauma i bagaż złych doświadczeń dla wielu osób jest przeszkodą nie do przejścia, żeby ruszyć z miejsca i poukładać życie w nowych warunkach. Prowadzimy spotkania grupowe i indywidualne dla osób dorosłych oraz dzieci. W naszym zespole są psycholodzy przygotowani zawodowo do pracy z ofiarami wojny.

Coworking

Przygotowaliśmy w pełni wyposażone w sprzęt komputerowy oraz materiały biurowe stanowiska do pracy zdalnej. Umożliwiamy świadczenie lub podjęcie pracy zdalnej osobom, które nie mają warunków w obecnym miejscu zamieszkania. Biuro coworkingowe zlokalizowane jest w doskonale skomunikowanym centrum biznesowym Warszawy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Ochrona środowiska

Drugie życie sprzętu elektronicznego

Prowadzimy odzysk uszkodzonego, zbędnego sprzętu komputerowego, naprawiamy, przywracamy do życia i przekazujemy dzieciom do nauki zdalnej.

Edukacja ekologiczna

Przygotowujemy materiały oraz warsztaty edukacyjne i informacyjne prezentujące stan środowiska oraz sposoby na ograniczanie produkcji odpadów z tworzyw sztucznych w gospodarstwach domowych.

Sprzątamy świat!

Sprzątamy nabrzeża, plaże, lasy i inne miejsca zanieczyszczone plastikowymi odpadami. Zebrane śmieci dostarczamy do punktów recyklingu, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ich powrotu do środowiska.

Eko w biznesie

Wspieramy przedsiębiorców podczas wdrażania rozwiązań i technologii ograniczających wprowadzanie na rynek plastiku. Prowadzimy program certyfikacji ekologicznej przedsiębiorstw promując biznes odpowiedzialny za środowisko.

Chcesz dowiedzieć się więcej?